×

Om de App te installeren op uw iPhone/iPad druk en vervolgens Voeg toe op Hoofdscherm.

Dagje uit

Vredesbezinning in de Lambertus basiliek Hengelo

80 jaar herdenking WO II en vredesbezinning

Wie: SamenUit!
Wanneer:
zondag 04 mei 2025
Aanvang:
20:30 uur
Vertrek:
19:00 uur
Terug:
22:30 uur
Kosten:
€ 20,00 inclusief vervoer, begeleiding, koffie/thee vooraf in de bus en drankje nadien.

Een samenzijn in de Lambertus Basiliek met bijzondere muziek (het indrukwekkende Requiem van Gabriel Fauré, solisten en een groot koor), een inspirerende lezing van een historicus uit Hengelo, verhalen en gedichten en een bijzondere expositie van middelbare scholieren. Naast het herdenken van WO II gaat het ook om vredesbezinning en aandacht voor wat er zich nu afspeelt in de wereld. Voorafgaand aan de bijeenkomst drinken we koffie in de bus met een lekkere koek erbij.

Annuleren kan alleen telefonisch tot twee weken voor vertrek, anders zijn wij helaas genoodzaakt om de kosten door te berekenen. Theater kan niet worden geannuleerd.

Dagje uit

wo 02-04

+ PEDICURE Wellness, hand- of gezichtsbehandeling en pedicure

  • inclusief vervoer, begeleiding, hand- en gezichtsbehandeling en pedicure en een (eenvoudige) lunch in de Brasserie.
Bekijk dit uitje

di 20-05

Asperges, het witte goud

  • inclusief vervoer, begeleiding, koffie met krentenwegge en lunch.
Bekijk dit uitje

vr 23-05

Claudia de Breij

  • inclusief vervoer, begeleiding, voorstelling en drankje.
Bekijk dit uitje

do 03-04, ma 12-05 & ma 16-06

Diner, te gast bij de studenten van het ROC van Twente

  • inclusief vervoer, begeleiding en uitgebreid diner en 1 consumptie. (Meer consumpties bestellen, neem dan je pinpas mee.)
Bekijk dit uitje