Zaken op orde
Lezing "Leefstijl bij Dementie"
Factor van belang
Wil je weten welke invloed voeding en een gezonde leefstijl op dementie kan hebben? Geef je dan vandaag nog op voor de lezing "Leefstijl bij Dementie"
Laat je informeren en inspireren door Marcel Olde Rikkert, hoogleraar Geriatrie en hoofd van het RadboudUMC Alzheimer Centrum in Nijmegen. Zijn specialiteit is dementie hij heeft veel onderzoek gedaan naar het verloop van de ziekte en de beste behandeling. Hij neemt je mee tijdens deze lezing over het belang van een gezonde leefstijl en het blijven trainen van de hersenen.
Deze inspirerende lezing kun je, als lid gratis bijwonen op 13 oktober 2023 in het Het Kulturhus in Borne.
De inloop is vanaf 12.30u en kopje koffie of thee staat klaar. Om 13.00u start de lezing en duurt tot ongeveer 15.00u. Na afloop is er ruimte om na te praten met een drankje.
Aanmelden via de oranje knop, graag vermelden met hoeveel personen je komt of bellen met 0883672373.
Deze lezing is mede mogelijk gemaakt door Zilvermagazine
Zaken op orde
Aromas Beautysalon
- Kennismakingsactie voor nieuwe klanten: 10% korting op alle behandelingen.
- 5% korting op alle behandelingen voor vaste klanten
Autowas Twente
- U ontvangt €2,50 korting op het Gold wasprogramma
- Gratis stofzuiger muntje!
Betaal de Oppas
- €10,- korting op de eerste factuur
Betaal je Maatje
- €2,50 korting op de eerste factuur
- Uurtarief €18.50 (PGB mogelijk)